Front Page FP

Front Page

Nacionale

Ditari

Ballkani

Globi

Yjet

Showbiz

Dua Lipa shkëlqen në Festivalin e Kanës

Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri Romain Gavras u shfaqën shumë të dashuruar teksa bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq në Festivalin e 76-të të Filmit në Kanë, të premten në mbrëmje. Këngëtarja 27-vjeçare me…

Showbiz

Linda Halimi thekson linjat trupore me bikini rozë

Ajo prej vitesh është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku edhe ka vazhduar me aktivitete e angazhime të tjera. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur nga Vitia, Lindita Halimi, e cila duket se tashmë është mësuar me jetën…