Front Page FP

Front Page

Para se të hynte në BBV kemi qenë në lidhje, miqësia mbetet

Vajza e cila ka menaxhuar profilin e Luizit në Instagram sot ka befasuar të gjithë me deklaratën.

Përmes një postimi në storien e saj në Instagram, Jurgena ka thënë se ka qenë në lidhje dashurie me Luiz Ejllin.

Ajo shtoi se lidhja e Luizit me Kiaren ka qenë natyrale, dhe nuk kanë menduar nga jashtë të bëjnë lojë apo diçka e tillë.

Tutje, thekson se tashmë raporti i saj me Luizin është vetë miqësor.

LEAVE A RESPONSE

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *