Front Page FP

Front Page

Rita Ora me pantallona leopardi dhe xhaketë të zezë është fotografuar në Sydney

Dhe Rita Ora edhe një herë bëri që kokat të kthehen nga ajo të shtunën kur doli për të kryer disa punë në Sydney, shkruan DailyMail.

Këngëtarja e hitit “Body On Me” dukej sensacionale, e veshur me një bluzë klasike të zezë të shoqëruar me pantallona të gjera me printim leopardi.

32-vjeçarja e kompletoi pamjen e saj me një xhaketë të zezë e cila është mjaft në modë.

Rita dukej e përsosur teksa u largua nga kompleksi i saj në periferi lindore, duke fshehur sytë pas një palë syzeve të errëta që tërhiqnin vëmendjen.

LEAVE A RESPONSE

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *