Front Page FP

Front Page

Paul Pogba ka mbërritur në J Medical, priten përgjigjet e analizave

Paul Pogba ka mbërritur në JMedical për t’iu nënshtruar vizitave dhe analizave pas dëmtimit të muskujve të pësuar dje kundër Cremonese.

Në minutën e 22-të francezi u ndal dhe kërkoi zëvendësim për shkak të një problemi në këmbën e majtë.

Kujtojmë se Pogba humbi gjysmën e sezonit për shkak të një problemi të një dëmtimi të rëndë në verë

LEAVE A RESPONSE

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *