Front Page FP

Front Page

Arrestohet për marihuanë një person nga Tetova

Policët e SPB Tetovë mbrëmjen e djeshme (15 maj) rreth orës 23:40 në rrugën “176” në Tetovë kanë privuar nga liria 36-vjeçarin nga Tetova G.S.

Të njëjtit i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Ai është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

LEAVE A RESPONSE

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *