Front Page FP

Front Page

Moti sot, nuk do të kemi të reshura të shiut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 6 deri në 12, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 18 deri n 25 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe vranësira të vogla, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 10, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 23 gradë Celsiusë.

LEAVE A RESPONSE

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *