Front Page FP

Front Page

Showbiz

Dua Lipa shkëlqen në Festivalin e Kanës

Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri Romain Gavras u shfaqën shumë të dashuruar teksa bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq në Festivalin e 76-të të Filmit në Kanë, të premten në mbrëmje. Këngëtarja 27-vjeçare me…

“Kam humbur disa kile…”/ Luiz Ejlli tregon si është jeta e tij tani pas “Big Brother VIP 2”

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhduar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët….

Ledri Vula dhe Mozzik paralajmërojnë këngën e re “Boom Boom”

Ledri Vula dhe Mozzik kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja e famshme e estradës kanë njoftuar bashkëpunimin me anë të një postimi të shpërndarë në rrjete sociale. Ata zbuluan se kjo këngë, e kompletuar edhe me…

Linda Halimi thekson linjat trupore me bikini rozë

Ajo prej vitesh është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku edhe ka vazhduar me aktivitete e angazhime të tjera. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur nga Vitia, Lindita Halimi, e cila duket se tashmë është mësuar me jetën…

Rita Ora uron Ditën e Nënës me një fotografi të vjetër nga Kosova

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për ta uruar nënën e saj, Verën, në Ditën Ndërkombëtare të Nënave. Rita fillimisht ka shpërndarë një fotografi të nënës së saj në “Instagram Story”, me mbishkrimin…

Jori a do të bëhet së shpejti nënë? 

A do të bëhet së shpejti nënë? Jori Delli bën deklaratën e papritur. Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur…

Luizi telefonon Kiarën në mes të koncertit, i thotë fjalët që i shkrinë zemrën

Të gjithë u surprizuan dhe e pëlqyen Luizin romantik në ‘Big Brother VIP’. Një version ku ai harronte lojën dhe ishte super i dedikuar ndaj të dashurës së tij. Luizi luftoi çdo ditë për dy muaj rresht derisa i fitoi…

Para se të hynte në BBV kemi qenë në lidhje, miqësia mbetet

Vajza e cila ka menaxhuar profilin e Luizit në Instagram sot ka befasuar të gjithë me deklaratën. Përmes një postimi në storien e saj në Instagram, Jurgena ka thënë se ka qenë në lidhje dashurie me Luiz Ejllin. Ajo shtoi…

Rita Ora me pantallona leopardi dhe xhaketë të zezë është fotografuar në Sydney

Dhe Rita Ora edhe një herë bëri që kokat të kthehen nga ajo të shtunën kur doli për të kryer disa punë në Sydney, shkruan DailyMail. Këngëtarja e hitit “Body On Me” dukej sensacionale, e veshur me një bluzë klasike të…