Front Page FP

Front Page

Sport

Juventusi mundi Cremonesen

Juventusi shënoi dy gola në pjesën e dytë për ta fituar ndeshjen ndaj Cremoneses të dielën. Kjo ndeshje i takoi javës së 35-të të Serie A italiane. Me fitoren 2:0, Juventusi është forcuar në vendin e dytë me 69 pikë,…

Lojtarët e Barcelonës, sulmohen nga tifozët e Espanyol

Barcelona, pas fitores 4-2 në fushën e Espanyol, kur kanë mbetur akoma dhe katër javë nga përfundimi i sezonit, ka arritur të sigurojë matematikisht titullin. Ky sukses i skuadrës blaugrana nuk është pritur mirë nga tifozët e skuadrës së Espanyol….

Man United – Rabiot, vjen lajmi i fundit nga Anglia

Manchester United rikthehet për Rabiotin Adrien Rabiot do të jetë lojtar i lirë në fund të sezonit kur kontrata e tij me Juventusin të skadojë dhe L’Equipe raporton se Manchester United po përpiqet për ta nënshkruar atë. Mesfushori e ka…

Paul Pogba ka mbërritur në J Medical, priten përgjigjet e analizave

Paul Pogba ka mbërritur në JMedical për t’iu nënshtruar vizitave dhe analizave pas dëmtimit të muskujve të pësuar dje kundër Cremonese. Në minutën e 22-të francezi u ndal dhe kërkoi zëvendësim për shkak të një problemi në këmbën e majtë….

E arrin Lewandowski pas 20 vjetësh

Sulmuesi polak Robert Lewandowski e ka kaluar një sezon shumë produktiv me skuadrën e Barcelonës. Ai ka arritur gjatë kësaj periudhe që të thyej edhe disa rekorde që nuk janë prekur për një kohë të gjatë përcjell klankosova.tv. Në fitoren…